Barion Pixel
senior ppc manager álláshirdetés

Senior PPC manager álláshirdetés

Munkakör

Senior PPC menedzsert keresünk, főállásban. Google Ads és Facebook Ads kampányokat fogsz tervezni és optimalizálni, aminek része lesz:

  • kulcsszó-kutatás készítése,
  • szövegírás,
  • kampány struktúra kialakítása és
  • képes vagy videós kreatívok feltöltése.

A kampányok pontos méréséhez szükséges mérőkódok beállítását is ismerned kell, de nem várjuk, hogy profi Tag Manager guru légy.

Viszont az analitika tudás senior szinten alap!

Lesznek dedikált ügyfeleid, akikkel közvetlenül kommunikálnod kell, illetve az is előfordul, hogy az ügyfél egy alvállalkozójával (grafikus, webfejlesztő) kell egyeztetned.

Elvárás, hogy teljesen önállóan kezelj ügyfeleket és a csapat többi tagját is a kapacitások függvényében mentoráld.

Nem elvárás, de örülünk neki, hogyha az oktatás sem idegen tőled. Mind házon belül, mind az ügyfeleinknek rendszeresen tartunk egyéni és csoportos oktatásokat, amibe szívesen bevonunk téged is.

Munkavégzés helye

A jelenlegi helyzetben mindenki otthonról dolgozik, de a járványhelyzet után szeretnénk ha heti 2-3 napot a Bartók Béla úti irodánkban töltenél a csapattal.

Munkarend

Preferáljuk, ha hétköznapokon 9-17 óra között elérhető vagy, de a munkaidőt rugalmasan kezeljük. Nekünk sokkal fontosabb, hogy az adott projektre vállalt határidőt betartsd, így nagyobb szabadságod van abban, hogy beoszd a munkanapokat, egyúttal nagyobb felelősséged is, hogy megfelelően tervezd az idődet.

Mit adunk mi?

  • A pozícióhoz és a felelősséghez méltó anyagi kompenzáció mellett teljesítmény alapú éves béremelést és bónuszt.
  • Rugalmas munkarendet szigorú home office szabályozás nélkül.
  • Dél-budai irodát egy könnyen megközelíthető helyen.
  • Belső és piaci képzéseken, konferenciákon való részvételt.
  • A szombati munkanapok nálunk csak ügyeletet jelentenek, ezeken a napokon maximum 1-2 órát dolgozunk.
  • Ha jól osztod be az idődet, akkor péntekenként már 15 órától tiéd a hétvége.
  • A születésnapodon nincs munka, ez egy extra szabinap a cégtől neked, ajándékba. 🎁

Elvárások

Ezeknek mindenképpen meg kell felelned:

  • Tapasztalat: minimum 3 év, preferáltan ügynökségi oldalon
  • Menedzselt költés: legalább 50 millió Ft (vagy azonos összegben, más devizában)
  • Ügyfél tapasztalat: Legalább 5-8 különböző szektorban aktív ügyfélnek készítettél és kezeltél már kampányokat
  • Teljesített vizsgáid: Google Ads Search és még két Google Ads vizsga, Google Analytics Individual Qualification
  • Használt hirdetési rendszerek: Google Ads, Facebook Ads, ha a LinkedIn Ads sem idegen az szuper!
  • Szoftverismeret: G-Suite (Docs, Sheets, Slides), Google Ads Editor
  • Nyelvtudás: az angol nyelvű szakmai anyagok elolvasása, videók megtekintése és feldolgozása nem okoz nehézséget, ahogy egy prezentáció elkészítése vagy egy Facebook support egyeztetés sem jelent gondot angolul
  • További kompetenciák: pontosság, határidők szigorú betartása, konstruktív kooperáció a csapattal, junior és medior kollégák mentorálása, a cég szakmai fejlődésében való proaktív részvétel

Ha úgy döntesz, hogy jelentkezel, küldj egy emailt az aron@exactmatch.hu címre ezzel a tárggyal:

  • Exact Match – Senior PPC manager állás jelentkezés

A levélhez csatold az önéletrajzod és küldj egy screenshotot az általad használt Google Ads Editor verziószámáról. Ezen kívül küldd el azt az angol nyelvű szakmai tartalmat (cikk, podcast, esettanulmány, videó) amit legutóbb magadévá tettél és pár mondatban foglald össze, hogy mi volt számodra a konklúzió.